Sufit podwieszany kasetonowy – jeden z rodzajów sufitów podwieszanych, są to panele, które mają kształt kwadratów lub prostokątów.

Podstawowymi elementami sufitu tego rodzaju są płyty aluminiowe lub stalowe, tzw. kasetony. Zmontowany sufit ma widok układu zawieszania, z umocowanymi panelami na ruszcie.

System podwieszany jest zamkniętego lub otwartego typu.

Sufit podwieszany kasetonowy jest bardzo wygodny, szczegóły jego konstrukcji pozwalają na harmonijnę zabudiwę kasetonowego sufitu podwieszanego nawet w przypadku obecności wykopów, występów czy nieprawidłowej formy sufitu.

Również ten rodzaj sufitów jest bardzo łatwy w instalacji. Montaż kasetonowego sufitu nie wymaga prac przygotowawczych i zajmuje trochę czasu, ale wymaga pewnego doświadczenia i narzędzi.

Jeśli nie chcesz samodzielnie montować podwieszany kasetonowy sufit i szukasz specjalistów, to najlepszych specjalistów nie znajdziesz - chętnie służymy pomocą.

Jeżeli zdecydowaleś zabudować podwieszany kasetonowy sufit, skontaktuj się z nami, a my przeprowadzimy prace montażowe w jak najkrótszym czasie i w niskiej cenie.