Najbardziej wygodny i popularny sposób zmienić, podzielić i wprowadzić zmiany w pokoju lub w pomieszczeniu, to pobudowaƈ ścianki działowe z płyt gipsowo-kartonowych.

Gipsowo-kartonowe ścianki działowe nie tylko są  uniwersalne i łatwe w montażu, mogą odgrywać rolę elementów dekoracyjnych pokojów lub pomieszczeń biurowych.

Z gipsowo-kartonowych płyt działowych bardzo łatwo można stworzyć konstrukcję o bardzo niezwykłym designie, który może zmieścić się w każdy projekt lub wnętrze.

Należy nie zapominać, że wykorzystanie płyt gipsowo-kartonowych odpornych do wilgoci pozwoli elegancko urządzić Twoją łazienkę lub zostać przyjemnym elementem kuchni. Istnieją również ognioodporne płyty gipsowo-kartonowe, rozszerzające możliwości korzystania zarówno jak płyt, tak i ewentualnych międzypokojowych ścianek działowych.

Gipsowo-kartonowe ścianki działowe mogą mieć różne nisze, wgłębienia i otwory, a zwykłe otwory można przekształcić w arkadę o dowolnym kształcie, które zostaną ozdobą każdego wnętrza.

A umieszczenie w gipsowo-kartonowych przegródkach ozdobnego świetła w sposób wspaniały urozmaici każde wnętrze oraz stworzy wrażenie pogłębionej przestrzeni.

Skontaktuj się z nami, a my profesjonalnie, jakościowo i szybko zbudujemy gipsowo-kartonowe ścianki działowe dowolnego typu i dowolnej złożoności.